تمدید مهلت ثبت نام در هفتمین همایش نقش دانشمندان ایرانی اسلامی در پیشبرد علوم تجربی تا 1397/03/28 - 1397/03/23

به اطلاع شرکت کنندگان هفتمین همایش نقش دانشمندان ایرانی اسلامی در پیشبرد علوم تجربی (تهران، دانشکده فنی شریعتی، 31 خرداد 1397) می رساند درجلسه روز 21 خرداد 1397 کمیته علمی کنفرانس  در دانشگاه فنی و حرفه ای  تقاضای مکرر تعدادی از ثبت نام کنندگان برای تمدید مهلت ثبت نام که به دبیرخانه همایش از طریق ایمیل یا بصورت حضوری یا تلفنی و تلگرامی واصل شده بود، مطرح گردید.

علاوه بر همکاران فرهنگی که پس از ماه مبارک رمضان، اغلب متقاضیان شرکت در همایش با اشاره به تقارن آخرین مهلت ثبت نام با تصحیح اوراق امتحانی خواستار تمدید مهلت ثبت نا کنفرانس بودند . از سوی دیگر تعدادی از همکاران که ثبت نام آنها تایید نشده بود، امکان واریز وجه را نیافته و مصرا درخواست داشتند که امکان آن  را باز یابند.

در نهایت با توجه به تصمیم کمیته محترم علمی و نظر به همکاری تنگاتنگ کمیته محترم اجرایی،  تاریخ آخرین مهلت ثبت نام به شکل زیر تمدید گردید تا این دسته از بزرگوارانی که مایل به شرکت در کنفرانس و واریز وجه هستند، فرصت کافی جهت ثبت نام، گروهی و تخفیف پیدا کنند. این مهلت به هیچ عنوان قابل تمدید مجدد نبوده، از همکاران خواهشمند است، بلافاصله اقدام به ارسال مقاله نموده و ارسال را به روزهای پایانی موکول نفرمایند:

❇️تغییرزمان برگزاری هفتمین همایش نقش دانشمندان ایرانی اسلامی در پیشبرد علوم تجربی (تهران، دانشکده فنی شریعتی) به ۳۱ خردادماه ۱۳۹۷

✅تمدید مهلت ثبت نام در هفتمین همایش نقش دانشمندان ایرانی اسلامی  تا ساعت 12 ظهر روز دوشنبه 28 خرداد ۱۳۹۷

کمیته علمی و اجرایی

هفتمین همایش نقش دانشمندان ایرانی اسلامی در پیشبرد علوم تجربی